अन्डर सेभेन्टिन जुनियर कपको उपाधी आयोजक बसन्तपुर युनाइटेड क्लबलाइ

बसन्तपुर युनाइटेड क्लबको आयोजनामा सञ्चालित माडी स्तरीय अन्डर सेभेन्टिन जुनियर कप नकआउट फुटबल प्रतियोगिताको उपाधी आयोजक बसन्तपुर युनाइटेड क्लबले उचालेको छ ।

आज मंगलबार सम्पन्न फाइलन खेलमा ए.एफ.सी. अयोध्यापुरीलाई ६-१ को फराकिलो गोलअन्तरले पराजित गरी बसन्तपुरले उपाधी चुमेको हो । प्रतियोगिताको बेष्ट गोलकिपर बसन्तपुरका रञ्जित अर्याल, सर्बाधिक गोलकर्ता बसन्तपुरकै पदम नेपाली र बेष्ट डिफेन्स अयोध्यापुरीका बासुदेव गायक घोषित हुनुभयो । त्यस्तै बेष्ट मिडफिल्ड बसन्तपुरका गोपाल प्रसाद पौडेल, प्लेयर अफ द टुर्नामेन्ट बसन्तपुरकै बिज्ञान खड्का, इमर्जिङ प्लेयर बसन्तपुरका विशाल लामिछाने र बेष्ट फरवार्ड अयोध्यापुरीका अमिश खत्री घोषित हुनुभयो ।

जीतसंगै बसन्तपुरले नगद रु १० हजारको साथमा ट्रफी मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ भने उपविजेतामा चित्त बुझाएको अयोध्यापुरीले नगद ५ हजारको साथमा आकर्षक ट्रफी मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेको छ । विजेता टोली र खेलाडीहरुलाई प्रमुख अतिथिका रुपमा माडी नगरपालिका वडा नं. ३ का वडाध्यक्ष पुरन महतोले पुरस्कृत गर्नुभएको थियो ।

यसमा तपाइको अभिमत

सम्बन्धित शीर्षकहरु